Aktualności

CYKLO Żuchliński MTB

Czy Ty już zapisałeś się na wyścig CYKLO Żuchliński MTB?
Jeśli nie, koniecznie zrób to jak najszybciej!
Widzimy się na starcie już 15/04/2018.
Pierwszy wyścig w cyklu imprez MTB, więc nie może Cie zabraknąć.
Widzimy się!

NOWY SKLEP INTERNETOWY!

Zapraszamy do naszego, nowego sklepu internetowego!
https://sklep.zuchlinski.com.pl/
Stary adres sklepu internetowego będzie już nieaktywny od przyszłego tygodnia.
Idzie nowe, oby lepsze!
Koniecznie wpadnij na zakupy nie wychodząc z domu.

https://sklep.zuchlinski.com.pl/

SCOTT TEST TOUR 2018!!

W związku z pojawieniem się nowej kolekcji na sezon 2018, niezmiernie jest nam miło poinformować Was, że ruszamy z długo wyczekiwanym SCOTT TEST TOUR 2018.
Przetestuj swój nowy rower
Testy odbędą się w dniach 17-18 marca na parkingu naszego sklepu - ul.Morska 360a.
Testy rozpoczynają się w sobotę od godziny 15.00 do 18.00 a w niedzielę od 10.00 do 16.00


Zapraszamy do wypełnienia formularzu rejestrującego na podstronie:
http://zuchlinski.com.pl/scott-test-tour-2018

Po wypełnieniu formularzu, skontaktujemy się w sprawie dogodnych dla Was godzin testowania danego roweru! Wcześniejsza rejestracja pozwala nam na uniknięcie kolejek i długiego oczekiwania na rower.
Testowania odbywa się w grupach prowadzonych przez lokalnych opiekunów.
W celu zapewnienia jak największej przyjemności z jazdy, rowery testowane będą na wcześniej zaplanowanych trasach dotyczy to zarówno rowerów MTB jak i szosowych.
Od uczestników wymagamy posiadania dowodu osobistego, kasku oraz ewentualnie własnych pedałów.

Jak wybrać rower

Krok 1

Wpadłeś na pomysł, że chcesz się poruszać na rowerze w celu rekreacyjnym lub sportowym, pomyślałeś o rowerze – to fajnie.
Ale jak trafisz do naszego sklepu celem sprezentowania sobie nowego bicykla, nasi sprzedawcy zadadzą Ci kilka pytań - aby dowiedzieć się w jaki sposób i gdzie będziesz użytkować swój nowy pojazd.

Krok 2

Po tych pytaniach przejdziemy do przedstawiania Ci propozycji, zostaną przedstawione Tobie w oparciu o odpowiedzi które udzieliłeś na nasze pytania.

Krok 3

Po ewentualnej Twojej aprobacie z kilku propozycji wskażesz nam swoje typy. Oczywiście będą o dobrane do twoich parametrów fizycznych – w szczególności ważny jest Twój wzrost.


Po przymiarkach będziesz mógł zrobić sobie małą przejażdżkę na terenie naszego parkingu aby przekonać się o trafności swojego wyboru.


Krok 4

Następnie po dokonaniu przez Ciebie wyboru tego najbardziej Ci pasującego oraz podobającego się roweru, przygotujemy Twój pojazd do jazdy , w miedzy czasie wypiszemy druk karty gwarancyjnej, abyś mógł spokojnie już wracać do domu na swoim nowym „rumaku”.


Oczywiście jeżeli będziesz Sobie życzył dobierzemy i zamontujemy dodatkowe akcesoria polepszające Twoja jazdę na rowerze ( np. licznik, zabezpieczenie, pompka, błotniki i inne)