Aktualności

SCOTT TEST TOUR 2018!!

W związku z pojawieniem się nowej kolekcji na sezon 2018, niezmiernie jest nam miło poinformować Was, że ruszamy z długo wyczekiwanym SCOTT TEST TOUR 2018.
Przetestuj swój nowy rower
Testy odbędą się w dniach 17-18 marca na parkingu naszego sklepu - ul.Morska 360a.
Testy rozpoczynają się w sobotę od godziny 15.00 do 18.00 a w niedzielę od 10.00 do 16.00


Zapraszamy do wypełnienia formularzu rejestrującego na podstronie:
http://zuchlinski.com.pl/scott-test-tour-2018

Po wypełnieniu formularzu, skontaktujemy się w sprawie dogodnych dla Was godzin testowania danego roweru! Wcześniejsza rejestracja pozwala nam na uniknięcie kolejek i długiego oczekiwania na rower.
Testowania odbywa się w grupach prowadzonych przez lokalnych opiekunów.
W celu zapewnienia jak największej przyjemności z jazdy, rowery testowane będą na wcześniej zaplanowanych trasach dotyczy to zarówno rowerów MTB jak i szosowych.
Od uczestników wymagamy posiadania dowodu osobistego, kasku oraz ewentualnie własnych pedałów.

BLACK FRIDAY 24-25.11.2017

Black Friday zadomowił się w Polsce już na dobre. Zapraszamy także do naszego salonu już w ten weekend!
To niepowtarzalna okazja na zakupy świetnych produktów w niezłych cenach.
Oferujemy 20% rabatu na akcesoria rowerowe (w tym odzież, obuwie, kaski, itd.) i 10% rabatu na rowery, przyczepki, bagażniki oraz produkty marki SHIMANO!
Promocje nie łączą się.
Black Friday nie obejmuje produktów firmy Garmin.
Regulamin akcji promocyjnej znajduje pod linkiem: http://zuchlinski.com.pl/black-friday-24-25-11-2017

USŁUGI SERWISOWE -50%

Okres jesienno-zimowy to najlepszy czas na przygotowanie roweru.
Do końca lutego - 50% zniżki na uslugi serwisowe!
Zapraszamy!

Podstawowe kroki

Krok 1

Wpadłeś na pomysł, że chcesz się poruszać na rowerze w celu rekreacyjnym lub sportowym, pomyślałeś o rowerze – to fajnie.
Ale jak trafisz do naszego sklepu celem sprezentowania sobie nowego bicykla, nasi sprzedawcy zadadzą Ci kilka pytań - aby dowiedzieć się w jaki sposób i gdzie będziesz użytkować swój nowy pojazd.

Krok 2

Po tych pytaniach przejdziemy do przedstawiania Ci propozycji, zostaną przedstawione Tobie w oparciu o odpowiedzi które udzieliłeś na nasze pytania.

Krok 3

Po ewentualnej Twojej aprobacie z kilku propozycji wskażesz nam swoje typy. Oczywiście będą o dobrane do twoich parametrów fizycznych – w szczególności ważny jest Twój wzrost.


Po przymiarkach będziesz mógł zrobić sobie małą przejażdżkę na terenie naszego parkingu aby przekonać się o trafności swojego wyboru.


Krok 4

Następnie po dokonaniu przez Ciebie wyboru tego najbardziej Ci pasującego oraz podobającego się roweru, przygotujemy Twój pojazd do jazdy , w miedzy czasie wypiszemy druk karty gwarancyjnej, abyś mógł spokojnie już wracać do domu na swoim nowym „rumaku”.


Oczywiście jeżeli będziesz Sobie życzył dobierzemy i zamontujemy dodatkowe akcesoria polepszające Twoja jazdę na rowerze ( np. licznik, zabezpieczenie, pompka, błotniki i inne)