Scott Test Tour 2020

Scott Test Tour 2020

Scott Test Tour 2020

W związku z pojawieniem się nowej kolekcji na sezon 2019, niezmiernie jest nam miło poinformować Was, że ruszamy z długo wyczekiwanym SCOTT TEST TOUR 2019.

Przetestuj swój nowy rower!

Testy odbędą się w dniach 16-17 marca na parkingu naszego sklepu – ul.Morska 360a. Testy rozpoczynają się w sobotę od godziny 14.30 do 18.00 a w niedzielę od 10.00 do 16.30 Zapraszamy do wypełnienia formularza rejestrującego poniżej.

Po wypełnieniu formularzu, skontaktujemy się w sprawie dogodnych dla Was godzin testowania danego roweru!

Kto pierwszy ten lepszy! Wcześniejsza rejestracja pozwala nam na uniknięcie kolejek i długiego oczekiwania na rower. Testowania odbywa się w grupach prowadzonych przez lokalnych opiekunów. Jedna osoba może maksymalnie przetestować trzy rowery. W celu zapewnienia jak największej przyjemności z jazdy, rowery testowane będą na wcześniej zaplanowanych trasach dotyczy to zarówno rowerów MTB jak i szosowych. Od uczestników wymagamy posiadania dowodu osobistego(lub inny dokument tożsamości), kasku(obowiązkowo) oraz ewentualnie własnych pedałów.

Po ustaleniu terminu prosimy o wpłatę na konto symboliczną sumę 30zł za dzień za udział w naszych testach! Powodem jest fakt, że wielu z Was się zapisuję, a potem się nie pojawia, chcemy Was w ten sposób zmobilizować do przyjścia, nieważne czy deszcz, czy śnieg, wiatr czy katarek czy wczesna pora a wstawać się nie chce! W zamian nie będziemy dłużni, zapewniamy słodki poczęstunek, ciepłe oraz zimne napoje, plus piękny podarek przypominający Wam o kolejnej edycji testów stworzony przez nas specjalnie na tą okazję.

Płatności osób zapisanych proszę kierować na konto sklepu: 63 1050 1764 1000 0023 6074 4763
Tytułem: Scott Test Tour 2019 – imię oraz nazwisko (np. Scott Test Tour 2019 – Marek Kowalski).

Także radzimy się zapisywać odpowiednio wcześnie a chętnych nie ubywa!

Ilość miejsc ograniczona!

Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać!

Do zobaczenia już niedługo!

Formularz zgłoszeniowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby udziału w testach Scott Test Tour 2024 oraz w celu obsługi mojego zapytania z formularza kontaktowego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednakże niezbędne do korzystania z tego formularza.

    Polecane